Najnovšie recenzie zo sekcie Záhradné drviče vetiev

Pridané: včera, 07:50

Este som ho nevyskusal

Overený zákazník AkcioveNaradie.sk Daďo

Pridané: 25. marca 2024

Zakúpený v AkcioveNaradie.sk

• Zatiaľ pracuje podľa očakávania. Spracoval aj okrasné trávy, ktoré sa po zime strihajú a je ich za plný kompostér. Spracuje bez problémov konáre okolo 4cm. Pracuje po tichu. Odporúčam

Overený zákazník Zvaracky-Obchod.sk Overený zákazník

Pridané: 24. marca 2024

Zakúpený v Zvaracky-Obchod.sk

• Robí to čo sa uvádza v popise. Kvalitný produkt za dobrú cenu.

Pridané: 22. marca 2024

• S produktom som spokojný

Pridané: 21. marca 2024

• Dobrý, silný, stroj
  • Neviem

Overený zákazník planeo.sk jezo

Pridané: 20. marca 2024

Zakúpený v planeo.sk

Nemám ho dlho,ale zatiaľ veľká spokojnosť.Je to výkonný stroj,spĺňa moje nároky,uvidím,ako to pôjde ďalej

Overený zákazník lidl.sk Roman

Pridané: 20. marca 2024

• kvalitné prevedenie
  • výkon
  • ovládanie
  • zišiel by sa väčší zberný kôš
  • kábel by mohol byť dlhší

Za tú cenu fajn výrobok. Milo prekvapený som hlavne z toho, ako dokáže spracovať hrubé konáre. Pred štiepkovaním si treba nastaviť kolieskom hrúbku štiepkovania, inak vyjdú z neho len pokrkvané konáre. Občas treba pohrkať štiepkovačom, lebo hmota ostáva na kope v jednej časti zberného koša.

Overený zákazník HOBBY-Németh Luboš

• tichý chod
  • zaberá málo miesta
  • odporúčam i ostatným
  • spokojnosť

Veľmi dobrý a silný pomocník do záhrady na podrvenie konárov do 44 mm,môžem len odporučiť používam ho len krátko ale za mňa spokojnosť dobre sa s ním pracuje je tichý a výkonný

AL-KO Easy Crush LH 2810 113873

AL-KO Easy Crush LH 2810 113873

Overený zákazník HORNBACH BAUMARKT Jozef

Pridané: 14. marca 2024

Zakúpený v HORNBACH BAUMARKT

Tovar spĺňa to, čo som od neho očakával

Overený zákazník Prva.sk Roman

Pridané: 13. marca 2024

(naposledy upravené 13. marca 2024)

Zakúpený v Prva.sk

Spokojnosť z mojej strany,pomerne tichý chod a silny motor, takže funguje bez problemov.Dobra manipulacia a uskladnenie ked nie je práve využitý.Mozem len odporučiť, pre zahradkarske účely skvelý pomocnik.

Bosch AXT 25 TC 060080330C

Bosch AXT 25 TC 060080330C

Overený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Milan

Pridané: 12. marca 2024

Zakúpený v T.S.BOHEMIA a.s.

Zatím ho zkoušíme na zahradě a sme velmi spokojení je to opravdu makač

Overený zákazník ZEPA Zmila

Pridané: 10. marca 2024

Zakúpený v ZEPA

• silny motor, podrvi vsetko co prejde vstupnym otvorom
  • relativne tichy
  • bez plastoveho boxu na podrvene konare, ma platenny, zaväsny, netreba sa babrat so spravnym zasunutim boxu pod stroj, aby sa stroj vobec rozbehol
  • nepodrvi tenke konariky, len pohuzve

silny, relativne tichy stroj, hrubka konarov je obmedzna vstupnym otvorom, podrvil bez problemov vsetko co preslo otvorom, tenke konare len pohuzve, istic (16A,B) nevyhadzuje, neprehrieva sa (nevypina sa), s platennym vakom, masivna konstrukcia z kovu a tvrdeho plastu, stabilny

Overený zákazník AkcioveNaradie.sk Overený zákazník

Pridané: 10. marca 2024

ok

Overený zákazník AkcioveNaradie.sk Overený zákazník

Pridané: 9. marca 2024

Zakúpený v AkcioveNaradie.sk

Na domáce využitie úplne postačujúci.Štyri hodiny som mu dával zabrať a som s ním spokojný.Jedine,čo mi na ňom chýba je nejaká priehradka na odkladanie nožníc.

Fieldmann FZD 4018-E

• Zatiaľ spokojnosť :-)

Overený zákazník lidl.sk Zákazník

Pridané: 7. marca 2024

Zakúpený v lidl.sk

• Cena sa rovná kvalite, nato všetko je stroj dobre spracovaní až na pár detailov
  • Silný motor, dobre je sprevodovaný aj výstup na hriadeľ, optimálne otáčky noža
  • Vetvy do priemeru 3 cm, samozrejme len surové drevo, zdrví ako nič, väčšie neodporúčam drviť aj keď je stroj nato stavaný lebo zbytočne sa tak namáhajú súčiastky a drvenie takéhoto konára trvá dlhšie
  • Zakúpené v akcií
  • Zásobník je robení tzv bezpečnostne
  • Diery neviem asi držiak na pivá úplná zbytočnosť ostáva tam napadaný drobný odpad, ktorý sa odtiaľ zle vyberá
  • Nekvalitné uloženie hriadeľa, hriadeľ nieje uložený na ložiskách, pred použitím odporúčam určite premazať tieto plochy kvalitným plastickým mazivom a to minimálne takto zopakovať aspoň po každých 4 hodinách prevádzky, spotreba maziva je tak jeden nános na prst z oboch strán, lebo od výroby sú trecie plochy uloženia hriadeľa namazané priesvitným čínsky mazivom skôr konzervačným ako úžitkovým

Za týždeň používania som zdrvil drvičom asi 2metre kubické konárov (sliva, jabloň zo sadu) do priemeru 2,5 cm. Väčšie konáre som vkladal zasebou vkuse asi 2 hodiny plasty drviča boli stále studené na dotyk a nebolo ani níciť, že by stroj mal s tím nejaký problém. Menšiu haluzinu som vtláčal do drviča vo zväzku viac konárom cca hrúbky max do 1 cm v počte asi aj 4-6 kusov maximálne ako dovolil priemer vstupného otvoru, drvič to zdrvil ako nič, samozrejme treba všetko robiť s citom a stroj "počúvať".

Ako každý drvič má bezpečnostný vstupný otvor navrhnutý tak aby sa tam nedala strčiť ruka má to ale nevýhodu, že drobné vetvičky sa tam zle dávajú a drvič ide tak zbytočne naprázdno a zasa viac rozkonárané vetvy je potrebné silou poohýbať a tlačiť to do drviča. Keď skončí záruka a stroj sa dovtedy nepokazí určite vyrežem ten plast preč a zväčším tak ten vstupný otvor.

Bezpečnostná vidlica na zásobníku štiepky, úplna hlúposť lebo pokiaľ chce niekto používať bez boxu nieje to možné, kutili vedia ako to spojazdniť aj bez boxu, meraním zistené, že nejde tadiaľ fáza.

Parkside® PWH 2800 A1 100360215

Parkside® PWH 2800 A1 100360215

Overený zákazník lidl.sk Overený zákazník

Pridané: 7. marca 2024

pracuje ako má, zatiaľ som použila 1x

Overený zákazník AkcioveNaradie.sk Mária

Zakúpený v AkcioveNaradie.sk

• veľmi dobý ťah konárov, rýchle sme všetko pomleli oproti dvom predchádzajúcim produktom, ktoré sme v minulosti zakúpili u iných značkových obchodoch

treba počas drvenia treba otvoriť spodný kôš a posunúť po drvenú hmotu trochu na prázdnejšie miesto. To sa počas práce rýchle neučíte, ak Vám bude drviace koliesko preberať hmotu i zo spodnej časti, teda z koša. To vlastne ani sa nedá považovať za nevýhodu

Stiga Bio Silent 2500

Stiga Bio Silent 2500

Overený zákazník BOEL BBA

Zakúpený v BOEL

• nie je hlučný, dobrá obsluha
  • lepšie drví hrubšie konáre ako tenké vetvičky
  • treba presne nastaviť aretáciu koša, inak nezapadne na svoje miesto a drvič sa nespustí

Overený zákazník arco.sk peterko

Zakúpený v arco.sk