Hecht 6173

TOP 30 v kategórii Záhradné drviče vetiev

Hecht 6173

Parametre motor HECHT OHV hmotnosť (kg) 38,5 obsah (cm3) 173 výkon (HP) 4,3 priemer drvenej vetvy (cm) 3,6 zberný vak (l) 30 automatické vťahovanie vetvy - motorová...
Doprava zdarma, Na sklade

• malý otvor do ktorého konáre v celku sa nezmestia
    • po pár dňoch nože otupeli
    • mohol by drviť na menšie kúsky
  • , zakúpené v Motozahrada.eu

Produkt sa neosvedčil je nekvalitný a nádrž na benzín tečie a kôš sa nedal nasunúť.

Kolieska
Samovťahovanie vetiev
Typ
drviče

Parametre motor

HECHT OHV hmotnosť (kg) 38,5 obsah (cm3) 173 výkon (HP) 4,3 priemer drvenej vetvy (cm) 3,6 zberný vak (l) 30 automatické vťahovanie vetvy - motorová brzda - ochrana proti preťaženiu -

Popis tovaru

Motorový drvič konárov HECHT 6173 je skvelým pomocníkom pre likvidáciu biologického odpadu z prerezu drevín. Je schopný spoľahlivo drviť konáre až do priemeru 36 mm. Poháňaný je 4 taktným motorom HECHT OHV s objemom 173 cm3 smaximálnym výkonom 4,3 HP. Preto je ho možné použiť aj v miestach, kde nie je dostupná elektrická energia. Drvenie je vykonávané pomocou nožového kotúča s dvojicou nožov. Otáčky kotúča dosahujú až 2450 ot./min. Drvený materiál je zachytávaný do 30 l boxu. Pre jednoduchú manipuláciu je stroj vybavený dvojicou kolies. Hmotnosť stroja je 38,5 kg.Pri prereze drevín vzniká množstvo odpadu, ktorý len ťažko nachádza využitie. Jeho podrvením na malé kúsky však získate kvalitný mulč. Odpad je tak možné využiť ako mulč pod dreviny, do záhonov, alebo do kompostu.

1zákazník odporúča produkt
3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Vozako.sk

• Da sa používať aj na polí
    • Motor je dobrý Výkon sa ľahko páči
    • Slabý materiál, nie je stabilný

Ľahko uviazol v gajdách, aby sa vrátil späť do svojej lode odomknutý lievik.
    Nie je to dobrý dizajn

Ideálne na sekanie tenších konárov s priemerom do 36 mm v záhrade.

• No, bohužiaľ, zatiaľ nie.
    • Moja skúsenosť: v prvom rade musíte skontrolovať VŠETKY skrutky, pretože sa počas používania rozpadávajú. 1-1. 5h nepretržitého používania, uprostred hrozných zvukov kladiva, sa zastavil ako .... Poslal som ho do servisného strediska, čaká na náhradný diel (kľukový hriadeľ pohony-stb) zdôrazňujem po 1-1. 5h používania.

Kúpil som si tento výrobok, pretože som si myslel: pre maloobchodné použitie, nechcem minúť viac ako to.

• Súvisiace s produktom Tento zoznam je jednoduchý, pretože žiadne neexistujú.
    • Po odoslaní záznamu o neúspešnej operácii a vrátení stroja mi bola vrátená kúpna cena.
    • Stroj sa dal spustiť len nakladaním, zberač sa nezmestil. Stroj bolo možné spustiť bez zberača a bezpečnostného spínača. Kúpil som ho na kompostovanie živého plotu (drvenie), po druhom kuse sa zozbieral zo živého plotu, ale nedrvil sa. V rozpore s reklamou funguje len vtedy, ak ho vyplníte hrubým drevom. Tak ma Boh ochráň pred týmto strojom.

Samotný výrobok je 0 hviezdičiek, hraničná 0. Nemohol robiť funkciu, pre ktorú bol predaný. Na druhej strane, obchod je 5* pre spätný nákup. Bolo to úplne spravodlivé.

• Je silný, odhryzne tenké konáre a listy.
    • Aby sa dal ľahko používať, je potrebné upraviť niekoľko vecí.

S malou úpravou môže byť veľmi užitočná. Oveľa lepšie ako elektrické brúsky.

• , zakúpené v Mojazahrada

• malý otvor do ktorého konáre v celku sa nezmestia
    • po pár dňoch nože otupeli
    • mohol by drviť na menšie kúsky
    • Masívne
    • Vyskytli sa určité konštrukčné problémy: zberná schránka nezapadá presne do vodiacej lišty motorového priestoru. Uhol medzi zberačom a strojom je trochu malý. Zberný zásobník pri montáži na stroj naráža na opornú nohu. Ďalším problémom je, že sa odlomila "L" konzola, ktorá drží kryt dosky na spodnej časti stroja. Mohol by som dodať, že to bolo bodovo zvárané. No dobre... kvalita. Stačí však trochu doladiť prístrešok a je to hotové! Pred prvým použitím odporúčam skontrolovať všetky montážne skrutky. Pri prvom použití mi vypadla jedna zo skrutiek palivovej nádrže. Mám rád výzvy. Ak neradi manipulujete, nekupujte si ho. Páči sa mi to.

Funguje perfektne

• Zatiaľ nemám žiadne skúsenosti.

Už žiadne spaľovanie v malých záhradách.

• Ak je vetvička správne pripravená, môžete s ňou pracovať rýchlo. Pre rovnejšie konáre je vynikajúci, napr. pre vlašský orech
    • Úzky podávací otvor sťažuje zatláčanie hustejších konárov. Napr. marhuľa alebo tŕnisté konáre.

Toto je prvý mlynček na konáre, ktorý som použil. Mám tiež pozemok, kde nie je elektrina, a preto som sa rozhodol pre benzín.