Najnovšie recenzie zo sekcie Záhradné drviče vetiev

Overený zákazník StavbaEU.sk Overený zákazník

Pridané: 2. augusta 2023

(naposledy upravené 6. augusta 2023)

Zakúpený v StavbaEU.sk

Zo suchým drevom na problémy co sa týka 4cm.Škoda ze nemá väčší otvor na konáre kvôli rozvetvenym konárom ale som spokojný za takú sumu ok

Riwall Pro RES 3044 ES24A1902092B

Riwall Pro RES 3044 ES24A1902092B

Overený zákazník AkcioveNaradie.sk KZ

Pridané: 24. júla 2023

Zakúpený v AkcioveNaradie.sk

• Valec si sam taha
  • Nehuci
  • Pekne robi co ma, ide jak drak
  • Lahko sa sklada ani neni tazky
  • Lahko sa vypne zapne
  • Ma spatny chod ked sa cosi zasekne
  • Moc listov upchava dole ten vypust
  • Listy sa nedaju potlacit cez valec, pomoze prehnat haluz
  • Dobre by bolo keby ten vyvod dole je s priesvitneho plastu ze by clovek lahko videl co sa tam upchava.

Ide jako drak,mulcujeme jedna radost.

Overený zákazník AkcioveNaradie.sk Lubos

Pridané: 22. júla 2023

Zakúpený v AkcioveNaradie.sk

S vyrobkami Riwall mam len dobre skusenosti

Overený zákazník ABCnáradie Dušan

Pridané: 18. júla 2023

Zakúpený v ABCnáradie

• Zariadenie pracuje skvele, tak ako má.
  • Má široké nakladacie hrdlo.
  • Pevné sekacie ústrojenstvo.
Makita UD2500

Makita UD2500

Overený zákazník zahrada-shop Overený zákazník

Pridané: 11. júla 2023

• relatívne tichý
  • cena vyvážená výkonom
  • kolieska na manipuláciu so strojom
  • po dobrom nastavení drví všetko na drobno
  • výkonný
  • drví konáre na cca 2cm kúsky
  • Problémom je tlačítko ktoré je treba neustále držať, po hodine práce veľmi únavné
  • občas problém so zaistením koša
  • ťažký
  • problém s nastavením pritlačenia na nastavení drvenia

Drvič mi bol doručený do troch dní od objednania vrátanie víkendu, čiže s dodaním nebol žiaden problém. Je naozaj ťažký, ale manipulácia na kolieskach to celkom zjednoduší. Prvý problém nastal hneď na začiatku, pri nastavovaní dorazu, tak aby drvič sekal na malé kúsky. Hneď na začiatku sa mi totiž neopatrným otočením nastavovacieho kolieska podarilo zaseknúť celý stroj. Po chvíli zúfalstva a rozhodnutia, že to celé ide späť sa mi to nakoniec podarilo uvoľniť. Potom som to už nastavil správne a od vtedy šlape ako hodiny. Mám ho síce len krátko ale už som stihol podrviť 100m ostrihaných kríkov a konárov do hrúbky cca 3cm. Celkom stroj fičal dákych 14 hodín - bez jedného problému. Čiže ak by som nespravil asi chybu ja hneď na začiatku že som ho neopatrne sekol, tak som naozaj veľmi spokojný.

Bosch AXT RAPID 2200 0.600.853.600

Bosch AXT RAPID 2200 0.600.853.600

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 10. júla 2023

• Najvyšší krútiaci moment (sila) vo svojej triede (až 14 Nm) + Veľmi ľahký + Bezpečný + Prenosný a prekvapivo výkonný + Skvelý plniaci otvor + Berie mäkký aj tvrdý veci, dobrý aj na mulčovanie + Kvalita značky Bosch + Drví na drobné kúsky + Rýchlosť spracovania + Tichý chod + Za túto cenu dobrá kúpa + Na stonky zeleniny a kvetov po sezóne tiež pomôže + Rýchlosť kvôli dvojitému ostrie + Kvalitné spracovanie a materiály + Obojstranne brúsený nôž (stačí otočiť a idete ďalej) + Kompaktné rozmery + Jednoduchá preprava + Jednoduché ovládanie + Široký vstupný otvor + Kvalitné plasty + Jednoduchá montáž, bezchybný chod + Dobre riešený páčovač + Má snahu vťahovať sám vetvy + Funguje spoľahlivo + Zvláda v pohode aj 4cm priemer (ale nie material všetkého druhu) + Dobrý systém demontáže krytu a čistenia + Dobré dielenské spracovanie + Pri preťažení sa motor sám ochráni zastavením + Štiepky sú asi 5 mm hrubé vhodné aj do kompostu. (Nie ako klátiky na kúrenie zo štiepkovačov s frézou) + Lacný , značkový , dobrý výkon v pomere k cene
  • Súčasťou by mohol byť nejaký kôš na drvený materiál - Tenké konce vetvičiek prejdú len pomlátené - Relatívne vyššia cena - Drahé náhradné nože - Pri preschnutom materiáli je vyšší hluk. (Na to nie je ale toto zariadenie 100% stavané)

Výborný produkt (najsilnejší drvič vo svojej triede), za prijateľnú cenu. Celkové hodnotenie, ukážka, test a porovnanie napr. so štiepkovačom Viking GE 140 L je v priloženej videorecenzii. AFG.

Overený zákazník zahrada-shop anaj

Pridané: 7. júla 2023

Zakúpený v zahrada-shop

Drvička milo prekvapila. Upozorňujem, že treba dôsledne striedať mäkšie materiály s tvrdšími, aby nedošlo k upechovaniu hmoty v oblasti nožovej hlavy.

Parkside® PWH 2800 A1 100360215

Parkside® PWH 2800 A1 100360215

Overený zákazník lidl.sk Starec

Pridané: 25. júna 2023

Zakúpený v lidl.sk

Produkt funguje tak ako má

Overený zákazník lidl.sk Fero

Pridané: 22. júna 2023

Zakúpený v lidl.sk

Super silný drvič. Veľká spokojnosť.

Parkside® PMH 2400 B2 100360240

Parkside® PMH 2400 B2 100360240

Overený zákazník lidl.sk Peter

Pridané: 20. júna 2023

Zakúpený v lidl.sk

+Ľahká a zaberie málo miesta

-Ťažšie sa vkladajú rozvetvené halúzky.

Overený zákazník Naradieshop, s.r.o. Peter

Pridané: 19. júna 2023

Zakúpený v Naradieshop, s.r.o.

• dobrý pomer cena/ výkon

Overený zákazník planeo.sk Peter

• pomerne tichý chod
  • krátky napájací kábel
  • ťažká manipulácia

Güde GH 2501 94372

Overený zákazník ABCnáradie M.K.

Pridané: 9. júna 2023

Zakúpený v ABCnáradie

• Za prijateľnú cenu slušný výkon. Drví suché konáre do 45mm v pohode.
  • Zberný koš 45L je výhodou. Plní sa rýchlo.
  • Montáž je jednoduchá, aj príprava na prácu a samotný drvič ľahký, prenosný a plní svoj účel ako má.
  • Poistka pri preťažení funguje skoro ihneď pri zaseknutí väčšieho krivého konára hrúbky cca tých 45mm.. po chvíli je drvič možné zapnúť. Povolením zaisťovacej šrúbky a vyklopení vrchnej časti drviča ľahko odstránime zaseknutý konár.
  • Menšie konáre zvláda veľmi rýchlo. Aj suché ale aj čerstvé pílené.
  • Hlučnosť drviča pri práci je tiež prijateľná. A motor zostáva chladný, je dobre chladený vzduchom.
  • Zatiaľ žiadna, drvič sa použil ešte krátko v záhrade, iba 2 hodiny.

Overený zákazník zahrada-shop Martin

Pridané: 31. mája 2023

(naposledy upravené 31. mája 2023)

Zakúpený v zahrada-shop

funguje výborne,chvíľu to nefungovalo,ale bola to len nezasunutá bezpečnostná poistka na zbernom koši:-)

Parkside PWH 2800 B2 100351306

Parkside PWH 2800 B2 100351306

Overený zákazník lidl.sk Roman

Pridané: 22. mája 2023

(naposledy upravené 22. mája 2023)

• Super stroj

Ja som spokojný zo strojom

Overený zákazník lidl.sk aaandrejka

Pridané: 15. mája 2023

Zakúpený v lidl.sk

Veľmi dobrý pomocník najmä pri jarnom strihaní ovocných stromov. Nasekané konáre sú pekné, v pohode sa dajú použiť namiesto mulču. Výborný pomer cena/výkon.

Fieldmann FZD 4010-E

Patriot GBK-70

Overený zákazník Mountfield bobrix

Pridané: 8. mája 2023

Zakúpený v Mountfield

Taký normálny drvič. nie je to moj prvý, ale stymto som spokojny. cena vyhovuje kvalite. Pracuje ako má, štiepka je malá, čiže presne taká aku som potreboval. Čo sa týka motora, tak spĺňa to čo píšu, myslím priemer surového dreva do koľko cm to môže zobrať. . Má to aj nejaké konštrukčné chybyčky, ale stým sa dá naučiť žiť a pracovať. Ako napríklad koleá mohli byť na širšie, alebo večie, aj ten otvor na vkladanie konárov mohol vyť širší kôli rozvetveným konárom, keď vkladám. Náradie čo bolo k tomu je skoro nepoužiteľné, lebo je meké, ale to samozrejme nehrá rolu pri funkčnosti stroja . V celku som spokojny.

Overený zákazník MALL.SK Milan

Scheppach GS 60 5904403901

Overený zákazník HOBBY-Németh Jozef Dol.Kubin

Pridané: 29. apríla 2023

Zakúpený v HOBBY-Németh

• Som nadmieru spokojný, výborne drvenie a vťahovanie konárov. Predtým som mal nozovy drvič no ten nestál za nič.

Som nadmieru spokojný. Pracoval som cca 3 hod. s malými prestávkami potrebnými na ukladanie konárov a kontrolu drvicá pri zabehu, podrvil som cca 7 zásobníkov po 60 lit.Nadrvené konáre použijem ako palivo v kotli na vykurovanie rod.domu. Ukážková kvalitná mašina.

Zobrazujem 101 - 120 zo 500 recenzií 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25